יום העצמאות
שורשים
כי יש משהו בפנים.
תרומות מפה וחניה אודות שורשים צור קשר
‏יום שלישי ‏07 ‏יולי ‏2020  י"ח באייר, תש"פ
הרשמה למשפחה   כניסה לחברים  
ראשי \ וידאו \ חסידות \ רבי נחמן נגד רבי עקיבא
רבי נחמן נגד רבי עקיבא

ידוע האימרה של רבי נחמן מברסלב "יש ענין שהכל יתהפך לטובה" וישנה אימרה של רבי עקיבא "כל מה שעושה ה, הכל לטובה". האם אלו אמירות סותרות או משלימות? איפה זה נמצא אצלנו בנפש?


חברים יקרים,
לידיעתכם הצפיה בהרצאות באתר הם בתרומה מומלצת של 5 ש"ח או חופשי חודשי 50 ש"ח אם הנכם מעונינים לצפות בו, ניתן לבצע את התשלום בדרכים הבאות:
להתקשר למשרדנו:
072-2511305 / 03-6853440
או הקליקו משמאל
צפייה מהנה.
אורך הרצאה: 66:00     מרצה: הרב מיכי יוספי
סרטים דומים
רבי נחמן נגד רבי עקיבא

ידוע האימרה של רבי נחמן מברסלב "יש ענין שהכל יתהפך לטובה" וישנה אימרה של רבי עקיבא "כל מה שעושה ה, הכל לטובה". האם אלו אמירות סותרות או משלימות? איפה זה נמצא אצלנו בנפש?

מפורסמים של שקר

רבי נחמן מברסלב חזר הרבה פעמים על המושג "מפורסם של שקר". מה זה אומר? כוכב שמשקר בתוכנית ריאלטי? לכבור ראש חודש ניסן – יום ההולדת 234 של רבי נחמן מברסלב הרב מיכי מדייק לנו למה הוא התכוון ועל הדרך מרחיב לנו עוד דיבורים על בעל היום הולדת.

מעשה מבן מלך ובן שפחה שנתחלפו של רבי נחמן מברסלב. חלק שני

מה קורה כשמחליפים בין מלך עם תכונות אציליות לאדם פשוט עם תכונות נמוכות? ומה קורה כשזה אצלנו, כשאנחנו מחליפים את היעוד הפנימי האמיתי שלנו בכל מיני תחליפים חולפים? האם יש זוכים או מנצחים בכזו מציאות?  ניתוח הסיפור של רבי נחמן מברסלב שנכתב לפני יותר ממאתים שנה, אקטואלי כתמיד לעבודת הנפש של האדם המודרני.

מעשה מבן מלך ובן שפחה שנתחלפו של רבי נחמן מברסלב חלק ראשון

מה קורה כשמחליפים בין מלך עם תכונות אציליות לאדם פשוט עם תכונות נמוכות? ומה קורה כשזה אצלנו, כשאנחנו מחליפים את היעוד הפנימי האמיתי שלנו בכל מיני תחליפים חולפים? האם יש זוכים או מנצחים בכזו מציאות?  ניתוח הסיפור של רבי נחמן מברסלב שנכתב לפני יותר ממאתים שנה,אקטואלי כתמיד לעבודת הנפש של האדם המודרני.

לא נתקבלו תגובות לרגע זה
נושאים ראשיים
סיכומי הרצאות
סיפורים
הפרשת חלה
בריאות
יום העצמאות
גמרא
כללי
גדולי ישראל
הלכות
הופעות
תורה ומדע
עבודה פנימית
חסידות
ליקוטי מוהר``ן
סיפורי מעשיות
בעל שם טוב
חסידות כללית
תניא
פרשת שבוע
שבת קודש
חגים ומועדים
חינוך ילדים
זוגיות ונישואין
 
חברה לבניית אתרים בניית האתר