שורשים
כי יש משהו בפנים.
תרומות מפה וחניה אודות שורשים צור קשר
‏יום שלישי ‏25 ‏ינואר ‏2022  כ"ג בטבת, תשפ"ב
הרשמה למשפחה   כניסה לחברים  
ראשי \ וידאו \ עבודה פנימית \ מודעות פנימית \ דע את עצמך חלק שני
דע את עצמך חלק שני
דע את עצמך. סדנה בת עשרה מפגשים בעבודה פנימית מעשית. כיצד להתחבר לכח הפנימי שנמצא בתוכנו, לכח הנשמה. מפגש שני. אם האדם כבר הכיר את נשמתו, כיצד עליו להתיחס לחלקים הלא טובים שבנפשו

חברים יקרים,
לידיעתכם הצפיה בהרצאות באתר הם בתרומה מומלצת של 5 ש"ח או חופשי חודשי 50 ש"ח אם הנכם מעונינים לצפות בו, ניתן לבצע את התשלום בדרכים הבאות:
להתקשר למשרדנו:
072-2511305 / 03-6853440
או הקליקו משמאל
צפייה מהנה.
אורך הרצאה: 49:00     מרצה: הרב בלבבי משכן אבנה
סרטים דומים
תנודות הנפש הכרות אישית עם נפש האדם

שיעור מספר 2 בסדרת הרצאות חדה ומקיפה במיוחד על נפש אדם - שלא רק מבררת ומלמדת מה הוא הכלי האדיר ויחידי שיש לנו , אלא גם מגלה ומשכילה איך לומדים לשתמש בכלי העצום הזה.

דע את עצמך חלק ראשון

דע את עצמך. סדנה בת עשרה מפגשים בעבודה פנימית מעשית. כיצד להתחבר לכח הפנימי שנמצא בתוכנו, לכח הנשמה. בשביל להתחבר נדרש ראשית להכיר. האדם מורכב מנשמה ו"גוף", כוחות נפש טבעיים וכוחות נפש רוחניים. אילו כוחות מפעילים אותנו בדרך כלל? מחבר הבלבבי משכן אבנה, פורש לפנינו סולם שמוצב ארצה אך ראשו מגיע ללב השמים, ולשמים שבלב. לא רעיונות תיאורתים אלא דרך מוחשית למתמידים. במילה אחת: "חובה". מפגש ראשון.

התבודדות לגעת בעומק הפנימי - מפגש 1

שיעור מבוא בסדרה של 10 שיעורים עם הרב בלבבי משכן אבנה על התבודדות ככלי לגילוי האוצר הפנימי ועמוק עד אין סוף שכל אחד מחפש!

 

 

סוד הציצית מפגש מס` 2 עם הרב בלבבי משכן אבנה
סוד הציצית מפגש מס` 1 עם הרב בלבבי משכן אבנה
הכוח העצום של אמירת אמן שמה רבה מבורך

האומר אמן יהא שמיה רבא בכל כוחו קורעים לו גזר דינו"! (שבת דף קי"ט ע"ב)

מה יש באמירה הזאת שיש לה כל כך הרבה כח ?

 מה זה בכל כוחו ?

מה בכלל מתכוונים כשאומרים את זה ?

מסביר הרב המחבר בלבבי משכן אבנה כהרגלו בתמצות ובצורה מאוד מבהירה !
טעמי מצוות - קריאת שמע ישראל - מפגש 2 - עם הרב בלבבי משכן אבנה
טעמי מצוות - קריאת שמע ישראל עם הרב בלבבי משכן אבנה
דע את עצמך חלק תשיעי

דע את עצמך. סדנה בת עשרה מפגשים בעבודה פנימית מעשית. כיצד להתחבר לכח הפנימי שנמצא בתוכנו, לכח הנשמה. מפגש תשיעי. הנשמה יש לה כוחות הרגשה וחשביבה יחודיים ומקוריים. בדרך כלל אנחנו חושבים ומפתחים הרגשים מתוך תבניות שחברתנו אותנו. צריך לפתח מחדש את כח המחשבה וההרגש המקוריים שלנו.

דע את עצמך חלק עשירי

דע את עצמך. סדנה בת עשרה מפגשים בעבודה פנימית מעשית. כיצד להתחבר לכח הפנימי שנמצא בתוכנו, לכח הנשמה. מפגש עשירי. אחרי שלמדנו להקשיב לקול המחשבתי וההרגשי שלנו. עתה היא העת להדמים גם אותה ולהאזין לקול דממה דקה של הנשמה שלנו.

דע את עצמך חלק שמיני

דע את עצמך. סדנה בת עשרה מפגשים בעבודה פנימית מעשית. כיצד להתחבר לכח הפנימי שנמצא בתוכנו, לכח הנשמה. מפגש שמיני. בשלב הקודם עבדנו על הנתינה. זו לא חוכמה לתת למי שאוהבים אותו ומתחברים אליו. למי שדומה לי בתכונות בהשקפות או במידות. זו לא נתינה , כי אם הוא היה שונה אזי הייתי נותן לו פחות. החוכמה והעבודה היא לתת ולהתחבר לשונה והשנוי.

דע את עצמך חלק שישי

דע את עצמך. סדנה בת עשרה מפגשים בעבודה פנימית מעשית. כיצד להתחבר לכח הפנימי שנמצא בתוכנו, לכח הנשמה. מפגש שישי. הבעל שם טוב הקדוש אמר, שבמקום שנמצאת מחשבתו של האדם שם נמצא האדם כולו. הנשמה יושבת במח, לכן צריך לנקות את המח שלנו ממחשבות שליליות, כדי  לזכך את נשמתנו.

דע את עצמך חלק שביעי

דע את עצמך. סדנה בת עשרה מפגשים בעבודה פנימית מעשית. כיצד להתחבר לכח הפנימי שנמצא בתוכנו, לכח הנשמה. מפגש שביעי. כבני אדם, בגופים אנחנו נפרדים, אבל בחלקים הגבוהים של נשמתו אנחנו מחוברים. ככל שניתן יותר ונהיה בנתינה ולא בקבלה עצמית נזכך את הגוף נפש שלנו ונתחבר לנשמה.

דע את עצמך חלק חמישי

דע את עצמך. סדנה בת עשרה מפגשים בעבודה פנימית מעשית. כיצד להתחבר לכח הפנימי שנמצא בתוכנו, לכח הנשמה. מפגש חמישי. כיצד להיגמל מהנסיון הנואש להשיג את השמחה שלנו מדברים חיצוניים, ולהחליף את זה בשמחה הנובעת מהחיבור שלי להוויה הפנימית שלי, לנשמה הקדושה שהיא חלק אלוקה ממעל.

דע את עצמך חלק רביעי

דע את עצמך. סדנה בת עשרה מפגשים בעבודה פנימית מעשית. כיצד להתחבר לכח הפנימי שנמצא בתוכנו, לכח הנשמה. מפגש רביעי. השלב הבא, על האדם לפתח כח דימוי עצמי חיובי לא מכח כוחות הנפש והגוף, שלפעמים חזקים ולפעמים פחות, אלא מכח הנשמה.

דע את עצמך חלק שלישי

דע את עצמך. סדנה בת עשרה מפגשים בעבודה פנימית מעשית. כיצד להתחבר לכח הפנימי שנמצא בתוכנו, לכח הנשמה. מפגש שלישי. לאחר שהאדם כבר זיהה את עצמו כטוב, ואת הרע כלבוש, עליו להתנתק מהרע ולהתחבר רק לטוב שבתוכו ע"י כח הלבד.

 

דע את עצמך חלק שני
דע את עצמך. סדנה בת עשרה מפגשים בעבודה פנימית מעשית. כיצד להתחבר לכח הפנימי שנמצא בתוכנו, לכח הנשמה. מפגש שני. אם האדם כבר הכיר את נשמתו, כיצד עליו להתיחס לחלקים הלא טובים שבנפשו
להקשיב לקול הנשמה
שיעור מספר 7 בסדרת הרצאות חדה ומקיפה במיוחד על נפש אדם - שלא רק מבררת ומלמדת מה הוא הכלי האדיר ויחידי שיש לנו , אלא גם מגלה ומשכילה איך לומדים לשתמש בכלי העצום הזה.
השקר בחצי אמת רוחנית

שיעור מספר 6 בסדרת  הרצאות חדה ומקיפה במיוחד על נפש אדם - שלא רק מבררת ומלמדת מה הוא הכלי האדיר ויחידי שיש לנו , אלא גם מגלה ומשכילה איך לומדים לשתמש בכלי העצום הזה.

אחד מול אחדות

שיעור מספר 5 בסדרת  הרצאות חדה ומקיפה במיוחד על נפש אדם - שלא רק מבררת ומלמדת מה הוא הכלי האדיר ויחידי שיש לנו , אלא גם מגלה ומשכילה איך לומדים לשתמש בכלי העצום הזה.

איזון גוף-גוף ואיזון גוף-נשמה

שיעור מספר 4 בסדרת  הרצאות חדה ומקיפה במיוחד על נפש אדם - שלא רק מבררת ומלמדת מה הוא הכלי האדיר ויחידי שיש לנו , אלא גם מגלה ומשכילה איך לומדים לשתמש בכלי העצום הזה.

נקודת המיזוג בנפש האדם - עם הרב בלבבי משכן אבנה

שיעור מספר 3 בסדרת הרצאות חדה ומקיפה במיוחד על נפש אדם - שלא רק מבררת ומלמדת מה הוא הכלי האדיר ויחידי שיש לנו , אלא גם מגלה ומשכילה איך לומדים לשתמש בכלי העצום הזה.

התבודדות לגעת בעומק הפנימי - מפגש 3

מפגש מספר 3 מתוך סדרה של 10  שיעורים עם הרב בלבבי משכן אבנה על התבודדות ככלי לגילוי האוצר הפנימי ועמוק עד אין סוף שכל אחד מחפש!

התבודדות לגעת בעומק הפנימי - מפגש 2

מפגש מספר 2 מתוך סדרה של 10  שיעורים עם הרב בלבבי משכן אבנה על התבודדות ככלי לגילוי האוצר הפנימי ועמוק עד אין סוף שכל אחד מחפש!

התבודדות לגעת בעומק הפנימי - מפגש 6

מפגש מספר 6 מתוך סדרה של 10  שיעורים עם הרב בלבבי משכן אבנה על התבודדות ככלי לגילוי האוצר הפנימי ועמוק עד אין סוף שכל אחד מחפש!

התבודדות לגעת בעומק הפנימי - מפגש 7

מפגש מספר 7 מתוך סדרה של 10 שיעורים עם הרב בלבבי משכן אבנה על התבודדות ככלי לגילוי האוצר הפנימי ועמוק עד אין סוף שכל אחד מחפש!

התבודדות לגעת בעומק הפנימי - מפגש 8

מפגש מספר 8 מתוך סדרה של 10 שיעורים עם הרב בלבבי משכן אבנה על התבודדות ככלי לגילוי האוצר הפנימי ועמוק עד אין סוף שכל אחד מחפש!

התבודדות לגעת בעומק הפנימי - מפגש 9

מפגש מספר 9 מתוך סדרה של 10 שיעורים עם הרב בלבבי משכן אבנה על התבודדות ככלי לגילוי האוצר הפנימי ועמוק עד אין סוף שכל אחד מחפש!

התבודדות לגעת בעומק הפנימי - מפגש 10

מפגש מספר 10 מתוך סדרה של 10 שיעורים עם הרב בלבבי משכן אבנה על התבודדות ככלי לגילוי האוצר הפנימי ועמוק עד אין סוף שכל אחד מחפש!

התבודדות לגעת בעומק הפנימי - מפגש 4

מפגש מספר 4 מתוך סדרה של 10  שיעורים עם הרב בלבבי משכן אבנה על התבודדות ככלי לגילוי האוצר הפנימי ועמוק עד אין סוף שכל אחד מחפש!

התבודדות לגעת בעומק הפנימי - מפגש 5

מפגש מספר 5 מתוך סדרה של 10  שיעורים עם הרב בלבבי משכן אבנה על התבודדות ככלי לגילוי האוצר הפנימי ועמוק עד אין סוף שכל אחד מחפש!

נפש האדם - עם הרב בלבבי משכן אבנה

שיעור מספר 1 בסדרת הרצאות חדה ומקיפה במיוחד על נפש אדם - שלא רק מבררת ומלמדת מה הוא הכלי האדיר ויחידי שיש לנו  , אלא גם מגלה ומשכילה איך לומדים לשתמש בכלי העצום הזה.

לא נתקבלו תגובות לרגע זה
נושאים ראשיים
סיכומי הרצאות
סיפורים
הפרשת חלה
בריאות
יום העצמאות
גמרא
כללי
גדולי ישראל
הלכות
הופעות
תורה ומדע
עבודה פנימית
מודעות פנימית
עבודת ה`
חסידות
פרשת שבוע
שבת קודש
חגים ומועדים
חינוך ילדים
זוגיות ונישואין
 
חברה לבניית אתרים בניית האתר