יום העצמאות
שורשים
כי יש משהו בפנים.
תרומות מפה וחניה אודות שורשים צור קשר
‏יום חמישי ‏26 ‏נובמבר ‏2020  י"ב בחשון, תשפ"א
הרשמה למשפחה   כניסה לחברים  
ראשי \ וידאו \ זוגיות ונישואין \ אומנות האהבה
אומנות האהבה
סדנה חדשה עם הרב פנגר החל מ12.6.19 צרו קשר לפרטים

חברים יקרים,
לידיעתכם הצפיה בהרצאות באתר הם בתרומה מומלצת של 5 ש"ח או חופשי חודשי 50 ש"ח אם הנכם מעונינים לצפות בו, ניתן לבצע את התשלום בדרכים הבאות:
להתקשר למשרדנו:
072-2511305 / 03-6853440
או הקליקו משמאל
צפייה מהנה.
אורך הרצאה:      מרצה: הרב פנגר
סרטים דומים
אומנות האהבה
סדנה חדשה עם הרב פנגר החל מ12.6.19 צרו קשר לפרטים
שורש אהבה עם הרב פנגר
היופי הפנימי שבזוגיות

הרב פנגר בסגנון היחודי שלו, מבאר ומאיר לנו כמה נקודות בזוגיות ובהקמת הבית.

אין גבול לאהבה
נמסר בתאריך 14.10.2015
מהי אהבה ? - עם הרב פנגר
אהבה לנצח

מהי ההגדרה של אהבה? אלו דרגות קיימות בה.אנחנו יודעים שיש לנו אהבה בין אדם לחברו, אהבה של איש לאשתו, ואהבת הבורא. האם קיימת אהבה ללא גבולות, אהבה נצחית? איך מגיעים אליה?

מאמרים דומים
גברים ממאדים ונשים משיינקין
מאז ומתמיד נדרשו מאמצים רבים כדי לייצב את הזוגיות, כשמוסיפים לכך את חזרתו בתשובה של אחד מבני הזוג המצב מסתבך עוד יותר. האם יש סיכוי לזוגיות חצויה זו? על צדק, חכמה ופיקחות.
על מה אבדה הארץ
בס"ד על מה אבדה הארץ? את השאלה הזו שואל ירמיה הנביא שהתנבא על חורבן בית המקדש הראשון "מי החכם ויבן את זאת ואשר דבר פי ה' ויגידה. על מה אבדה הארץ, נצתה (מלשון ציה ושממה) כמדבר מבלי עובר?" (ירמיה ט', יא). כלומר מי חכם ונביא אשר יוכל לגלות לנו את סיבת אבדון הארץ? ממשיך ירמיה בנבואתו: "ויאמר ה' – על עזבם את תורתי אשר נתתי לפניהם...." (שם, י"ב)
לחוש נחמה
"לשום (לשים) לאבלי ציון פאר תחת אפר..." המילים הנפלאות הללו של הנביא ישעיה כלולות בתוך מילות נחמה אותן קורא יהודי בסוף יום תשעה באב. המשפט הזה שזור מספר פעמים בתוך אוסף מרגש עד דמעות של עידוד ונחמה בהם מסיים יהודי את אבלותו על חורבן ירושלים. הנביא מספר לנו שעיקר הנחמה היא פאר שיחליף את האפר ששולט על ראשנו בזמן חורבנה של ירושלים מהי הנחמה? מהו הפאר?
לצמצם את הבלאי
אחד מחמשת המאורעות העצובים שארעו לעם ישראל ביום שבעה עשר בתמוז (היום הפותח את שלושת שבועות האבל על חורבן ירושלים המסתיימים בתשעב באב) הוא ביטול קרבן ה'תמיד' בירושלים קרבן זה היה החשוב ביותר שכן הוא פתח את עבודת הכהנים בבוקר וסיים אותה בערב וככזה כיפר על עם ישראל ביום ובלילה. ביטולו סימן את התרחקות עם ישראל מהקב"ה והצרות שבאות בעקבות כך.
לא נתקבלו תגובות לרגע זה
נושאים ראשיים
סיכומי הרצאות
סיפורים
הפרשת חלה
בריאות
יום העצמאות
גמרא
כללי
גדולי ישראל
הלכות
הופעות
תורה ומדע
עבודה פנימית
חסידות
פרשת שבוע
שבת קודש
חגים ומועדים
חינוך ילדים
זוגיות ונישואין
 
חברה לבניית אתרים בניית האתר