יום העצמאות
שורשים
כי יש משהו בפנים.
תרומות מפה וחניה אודות שורשים צור קשר
‏יום שני ‏30 ‏נובמבר ‏2020  ט"ז בחשון, תשפ"א
הרשמה למשפחה   כניסה לחברים  
ראשי \ מאמרים \ פרשת שבוע \ תבין - האדם הכי מעניין שתוכל אי פעם להכיר הוא... אתה!
מאמרים דומים
צורה של אסטרטגיה
משהו אישי....בימים אלה אני מגבש אסטרטגיה בנושא המעסיק כל הורה – גבולות. כיצד מציבים בפני ילדינו גבולות באופן אפקטיבי ויעיל? ב'אפקטיבי ויעיל' כוונתי לתוצאות חיוביות שישתרשו במבנה נפשו של הילד. (פרשת שופטים)
2 טיפים להשגת מטרות בשיחה - פרשת ויגש
כולנו רוצים לדעת איך להצליח לנהל שיחה בצורה אפקטיבית, ומה פתאום אני כותב על זה? לא הפכתי למומחה באפקטיביות, פשוט אפשר ללמוד מפרשת השבוע, פרשת "ויגש" על נושא זה.
תבין - האדם הכי מעניין שתוכל אי פעם להכיר הוא... אתה!
16/12/12 הרב אהרן לוי
יש לכם בדיוק את אותם הרצונות ואת אותם תחומי ההתעניינות. אתה ועצמך מונעים בדיוק על ידי אותם הכוחות, ומתרגשים מאותם הדברים. אין בעולם עוד אדם כזה שיוכל להתאים לך כל כך.

קח כיסא, שב, תגיד
 
לעצמך יפה "נעים מאוד", וערוך היכרות בינך לבין עצמך.

ערוך את ההיכרות בדיוק כמו שהיית עושה עם בן-דוד שלא פגשת כבר שנים. תשאל שאלות על החיים שלך, על הדרך שבה אתה צועד. גלה את החלומות שלך, החלומות שאתה עסוק בהגשמתם, ואלה שדחקת לקרן זווית.

קח כיסא, שב, תגיד לעצמך יפה "נעים מאוד", וערוך היכרות בינך לבין עצמך.
Photo: תבין - האדם הכי מעניין שתוכל אי פעם להכיר הוא... אתה! יש לכם בדיוק את אותם הרצונות ואת אותם תחומי ההתעניינות. אתה ועצמך מונעים בדיוק על ידי אותם הכוחות, ומתרגשים מאותם הדברים. אין בעולם עוד אדם כזה שיוכל להתאים לך כל כך. קח כיסא, שב, תגיד לעצמך יפה "נעים מאוד", וערוך היכרות בינך לבין עצמך. ערוך את ההיכרות בדיוק כמו שהיית עושה עם בן-דוד שלא פגשת כבר שנים. תשאל שאלות על החיים שלך, על הדרך שבה אתה צועד. גלה את החלומות שלך, החלומות שאתה עסוק בהגשמתם, ואלה שדחקת לקרן זווית. קח כיסא, שב, תגיד לעצמך יפה "נעים מאוד", וערוך היכרות בינך לבין עצמך.

לא נתקבלו תגובות לרגע זה
נושאים ראשיים
סיכומי הרצאות
סיפורים
הפרשת חלה
בריאות
יום העצמאות
גמרא
כללי
גדולי ישראל
הלכות
הופעות
תורה ומדע
עבודה פנימית
חסידות
פרשת שבוע
שבת קודש
חגים ומועדים
חינוך ילדים
זוגיות ונישואין
 
חברה לבניית אתרים בניית האתר